Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (38 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት
