Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (52 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: content
ast: conteníu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Field
ast: Campu

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Core
ast: Motor

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Never
ast: Nunca

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Count
ast: Cuenta

en: Line
ast: Llinia

en: Send
ast: Unviar

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Order
ast: Orde

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: Processing
ast: Procesando
