Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (70 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Count
bo: གྲངས

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: and
bo: དང་

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: The node ID.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས།
