Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (83 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Email address
cs: E-mail

en: content
cs: obsah

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Core
cs: Jádro

en: Add
cs: Přidat

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Upload
cs: Nahrát

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Active
cs: Aktivní

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: Never
cs: Nikdy

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Count
cs: Počet

en: Line
cs: Řádek

en: Send
cs: Poslat

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Template
cs: Šablona

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Change
cs: Změnit

en: Messages
cs: Zprávy

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: Lists
cs: Seznamy

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: cancel
cs: zrušit

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Complete
cs: Dokončit

en: Reason
cs: Důvod

en: 1 second | @count seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: @count sekundy
cs[2]: @count sekund

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Addresses
cs: Adresy

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: import
cs: importovat

en: Reports
cs: Logy

en: 1 entry | @count entries
cs[0]: 1 záznam
cs[1]: @count záznamy
cs[2]: @count záznamů

en: and
cs: a

en: Started
cs: Zahájeno

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Last sent
cs: Naposledy odesláno

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Lock
cs: Zámek

en: The node ID.
cs: ID uzlu.
