Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Order
ga: Ordú

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Complete
ga: Déanta

en: and
ga: agus
