Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (86 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: content
gl: contido

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: settings
gl: opcións

en: Field
gl: Campo

en: (none)
gl: (ningún)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Core
gl: Núcleo

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: Never
gl: Nunca

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Count
gl: Contar

en: OK
gl: Aceptar

en: Line
gl: Liña

en: Send
gl: Enviar

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Order
gl: Orde

en: Template
gl: Modelo

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Pending
gl: Pendente

en: Change
gl: Cambiar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: (disabled)
gl: desactivado

en: Changes have been saved.
gl: Os cambios foron gardados.

en: cancel
gl: cancelar

en: Processing
gl: Procesando

en: Complete
gl: Completa

en: From name
gl: Nome do remitente

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: import
gl: importar

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Reports
gl: Informes

en: and
gl: e

en: Signup settings
gl: Configuración das inscricións

en: Broadcast
gl: Difundir

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: export
gl: exportar

en: Config
gl: Configuración

en: The user id.
gl: O id do usuario.

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Region settings
gl: Opcións de rexión

en: Lock
gl: Bloquear

en: log in
gl: inicio de sesión

en: The node ID.
gl: ID do nodo.
