Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (71 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Email address
is: Netfang

en: content
is: innihald

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Links
is: Hlekkir

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: settings
is: stillingar

en: Field
is: Svæði

en: (none)
is: (ekkert)

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Update
is: Uppfæra

en: Core
is: Kjarni

en: Add
is: Bæta við

en: remove
is: fjarlægja

en: View
is: Skoða

en: History
is: Saga

en: URL
is: vefslóð

en: Refresh
is: Endurnýja

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Upload
is: Hlaða upp

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Add content
is: Bæta við efni

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: Never
is: Aldrei

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: OK
is: Í lagi

en: Send
is: Senda

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Order
is: Pöntun

en: Template
is: Sniðmát

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Complete
is: Lokið

en: Addresses
is: Heimilisföng

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur

en: Reports
is: Skýrslur

en: and
is: og

en: Save order
is: Vista pöntun

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning

en: View report
is: Skoða skýrslu
