Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (56 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Links
ka: ბმულები

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: History
ka: ისტორია

en: Refresh
ka: განახლება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: Never
ka: არასდროს

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Line
ka: ხაზი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Change
ka: შეცვლა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Result
ka: შედეგი

en: Processing
ka: დამუშავება

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
