Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: Date and time
mk: Датум и време
