Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: content
mn: агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Statistics
mn: Статистик

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Send
mn: Илгээх

en: Order
mn: Дараалал

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: and
mn: ба

en: Date and time
mn: Огноо цаг
