Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (51 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: OK
ne: ठिक छ

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: and
ne: र

en: Date and time
ne: मिति र समय
