Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
