Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (80 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Email address
ro: Adresă email

en: content
ro: conţinut

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: Links
ro: Legături

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: General settings
ro: Setări generale

en: settings
ro: setări

en: Field
ro: Câmp

en: (none)
ro: (nici unul)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: Core
ro: Nucleu

en: Add
ro: Adaugă

en: remove
ro: elimină

en: View
ro: Afişează

en: History
ro: Istoric

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Statistics
ro: Statistici

en: Upload
ro: Încarcă

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: @count minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: Never
ro: Niciodată

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Count
ro: Contor

en: Line
ro: Linie

en: Send
ro: Trimite

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Order
ro: Comandă

en: Template
ro: Șablon

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Pending
ro: În așteptare

en: Change
ro: Modificare

en: Messages
ro: Mesaje

en: Result
ro: Rezultat

en: Lists
ro: Liste

en: Changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Templates
ro: Şabloane

en: cancel
ro: revocare

en: Processing
ro: În procesare

en: Complete
ro: Finalizat

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: 1 secundă
ro[1]: @count secunde

en: Addresses
ro: Adrese

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori

en: Reports
ro: Rapoarte

en: and
ro: şi

en: Started
ro: Început

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: Config
ro: Configurație

en: Date and time
ro: Data şi timp

en: Region settings
ro: Setări regiune

en: Lock
ro: Blocat

en: Progress
ro: Progres

en: The node ID.
ro: ID-ul nodului.
