Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (50 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: settings
sq: rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: URL
sq: Adresa URL

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Recipients
sq: Marrës

en: Count
sq: Numri

en: Send
sq: Dërgo

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: import
sq: importo

en: Reports
sq: Raportet

en: and
sq: dhe

en: export
sq: eksporto

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: log in
sq: identifikohu
