Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (46 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Send
ug: يوللاش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Reports
ug: دوكلات

en: Signup
ug: تىزىملىتىش

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت

en: Progress
ug: ماڭغىنى
