Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (122 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: content
uk: матеріал

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Field
uk: Поле

en: (none)
uk: (немає)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Update
uk: Оновити

en: Core
uk: Ядро

en: Add
uk: Додати

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: History
uk: Історія

en: URL
uk: URL-адреса

en: Snippets
uk: Уривки

en: Refresh
uk: Оновити

en: Statistics
uk: Статистика

en: Upload
uk: Викласти

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Please enter a valid email address
uk: Будь ласка, введіть чинну адрес електронної адреси

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Active
uk: Активно

en: Add content
uk: Додати вміст

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: Never
uk: Ніколи

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Count
uk: Лічильник

en: OK
uk: Гаразд

en: Line
uk: Рядок

en: Send
uk: Надіслати

en: Jobs
uk: Завдання

en: Clicks
uk: Переходи

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Order
uk: Послідовність

en: Template
uk: Шаблон

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Pending
uk: Очікування

en: Change
uk: Змінити

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Result
uk: Результат

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Lists
uk: Списки

en: Changes have been saved.
uk: Зміни збережено.

en: Templates
uk: Шаблони

en: Quota
uk: Квота

en: cancel
uk: скасувати

en: Processing
uk: Обробка

en: Complete
uk: Завершене

en: Reason
uk: Підстава

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: List name
uk: Назва списку

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Addresses
uk: Адреси

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: import
uk: імпортувати

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Reports
uk: Звіти

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: and
uk: та

en: Started
uk: Запущено

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Do not import
uk: Не імпортувати

en: Sample
uk: Приклад

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: export
uk: експорт

en: Repeater
uk: Повторювач

en: Last sent
uk: Востаннє відправлено

en: Paused
uk: Пауза

en: Config
uk: Конфіґурація

en: The user id.
uk: ID користувача

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Reply name
uk: Ім'я відповіді

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Lock
uk: Заблокувати

en: log in
uk: увійти

en: Progress
uk: Поступ

en: From email
uk: З електронної пошти

en: unlock
uk: розблокувати

en: Not tracked
uk: Не відстежено

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: Last Sent
uk: Останні надіслані

en: System Settings
uk: Системні параметри

en: Processing. Please wait…
uk: Обробка. Будь ласка, зачекайте

en: Preparing
uk: Підготовлення

en: Cancel job
uk: Скасувати завдання

en: Delete this list
uk: Видалити цей список

en: lock
uk: заблокувати
