Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (73 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Email address
be: Email адрас

en: content
be: змест

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Links
be: Спасылкі

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: settings
be: налады

en: Field
be: Поле

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: URL
be: Спасылка

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: Never
be: Ніколі

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Count
be: Колькасць

en: Line
be: Радок

en: Send
be: Адаслаць

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Order
be: Парадак

en: Template
be: Шаблон

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Pending
be: Чакае

en: Change
be: Змяніць

en: Processing
be: Апрацоўка

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: import
be: імпартаваць

en: Reports
be: Справаздачы

en: and
be: і

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: export
be: экспартаваць

en: Date and time
be: Дата і час

en: Region settings
be: Наладкі рэгіёнаў

en: log in
be: увайсці ў сістэму
