Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (88 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: content
ca: contingut

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: settings
ca: paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: (none)
ca: (cap)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Refresh
ca: Refresca

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: Never
ca: Mai

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Count
ca: Quantitat

en: Line
ca: Línia

en: Send
ca: Enviar

en: Clicks
ca: Clics

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Order
ca: Ordre

en: Template
ca: Plantilla

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Pending
ca: Pendent

en: Change
ca: Canvia

en: Result
ca: Resultat

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: Lists
ca: Llistes

en: Changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Templates
ca: Plantilles

en: cancel
ca: Cancela

en: Processing
ca: Processant

en: Complete
ca: Finalitza

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: From name
ca: Nom del remitent

en: Addresses
ca: Adreces

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Reports
ca: Informes

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: and
ca: i

en: Broadcast
ca: Retransmissió

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: User email
ca: Correu electrònic de l'usuari

en: No data found.
ca: No s'han trobat dades.

en: Config
ca: Configuració

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Region settings
ca: Paràmetres de la regió

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Please confirm
ca: Confirmeu si us plau

en: The node ID.
ca: L'ID del node.
