Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: content
et: sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Field
et: Väli

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Refresh
et: Värskenda

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Recipients
et: Saajad

en: Count
et: Arv

en: OK
et: Olgu

en: Line
et: Rida

en: Send
et: Saada

en: Jobs
et: Tööd

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Order
et: Järjestus

en: Template
et: Mall

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Pending
et: Ootel

en: Change
et: Muutmine

en: Result
et: Tulemus

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Lists
et: Nimekirjad

en: cancel
et: katkesta

en: Processing
et: Töötlemine

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Reason
et: Põhjus

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Addresses
et: Aadressid

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Reports
et: Raportid

en: and
et: ja

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: export
et: ekspordi

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Lock
et: Lukusta

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.
