Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (82 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: (none)
he: (ללא)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: URL
he: כתובת URL

en: Refresh
he: ריענון

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: Never
he: אף פעם

en: Recipients
he: נמענים

en: Count
he: כמות

en: Line
he: שורה

en: Send
he: שלח

en: Clicks
he: הקלקות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Order
he: סידור

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Pending
he: ממתינות

en: Change
he: חשב

en: Result
he: תוצאה

en: Lists
he: רשימות

en: cancel
he: בטל

en: Processing
he: בתהליך

en: Complete
he: השלמה

en: Reason
he: סיבה

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: From name
he: שם השולח

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Sign up
he: הרשמה

en: Reports
he: דוחות

en: and
he: וגם

en: Node autocomplete
he: השלמה אוטומטית של פריטי תוכן

en: Broadcast
he: שידור

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: export
he: ייצוא

en: Config
he: קונפיג

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Region settings
he: הגדרות איזור
