Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to km translation catalogue (60 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Field
km: វាល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Never
km: កុំ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Count
km: រាប់

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Line
km: ជួរ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Order
km: លំដាប់

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: and
km: និង

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Region settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់
