Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (47 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Field
nn: Felt

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: Never
nn: Aldri

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: cancel
nn: avbryt

en: Processing
nn: Handsamar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: Reports
nn: Rapportar

en: Date and time
nn: Dato og tid
