Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to se translation catalogue (24 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Order
se: Diŋgo

en: Complete
se: Gárvvis

en: and
se: ja
