Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී

en: Reports
si: වාර්තා
