Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: History
ta: வரலாறு

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: 1 user | @count users
ta[0]: ஒரு பயனாளர்
ta[1]: பயனாளர்

en: and
ta: மற்றும்
