Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to af translation catalogue (53 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Email address
af: E-posadres

en: content
af: inhoud

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: settings
af: verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Never
af: Nooit

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Send
af: Stuur

en: Order
af: Bestelling

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Pending
af: Hangende

en: Processing
af: Verwerking

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: Reports
af: Verslae

en: and
af: en

en: log in
af: teken aan
