Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (82 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: Links
ar: روابط

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: settings
ar: إعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: remove
ar: إزالة

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: URL
ar: العنوان URL

en: Refresh
ar: تحديث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Upload
ar: رفع

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: 1 minute | @count minutes
ar[0]: دقيقة واحدة
ar[1]: 0 دقائق
ar[2]: دقيقتان
ar[3]: %count دقائق
ar[4]: %count دقيقة
ar[5]: %count دقيقة

en: Never
ar: أبدا

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Count
ar: العدد

en: OK
ar: موافق

en: Line
ar: السطر

en: Send
ar: أرسل

en: Clicks
ar: النقرات

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Order
ar: الترتيب

en: Template
ar: القالب

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Pending
ar: معلّق

en: Change
ar: تغيير

en: Result
ar: نتيجة

en: Lists
ar: قوائم

en: Templates
ar: القوالب

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Complete
ar: تام

en: 1 second | @count seconds
ar[0]: 1 ثانية
ar[1]: @count ثانية

en: From name
ar: اسم المرسل

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم

en: Reports
ar: التقارير

en: Subscribed
ar: مشترك

en: and
ar: و

en: Broadcast
ar: بث

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: export
ar: تصدير

en: Last sent
ar: آخر إرسال

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت

en: Region settings
ar: إعدادات المنطقة
