Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (69 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: content
bg: съдържание

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Field
bg: Поле

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Never
bg: Никога

en: Recipients
bg: Получатели

en: Count
bg: Брой

en: Send
bg: Изпрати

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Pending
bg: В изчакване

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: cancel
bg: Отказване

en: Processing
bg: Обработва

en: Reason
bg: Причина

en: Addresses
bg: Адреси

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Reports
bg: Доклади

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: and
bg: и

en: Started
bg: Начало

en: User email
bg: Потребителски имайл.

en: The user id.
bg: ID на потребителя.

en: Date and time
bg: Дата и час
