Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Processing
br: O tretañ
