Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (93 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: content
fi: sisältö

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Links
fi: Linkit

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: settings
fi: asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: remove
fi: poista

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Upload
fi: Siirrä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Count
fi: Laskuri

en: Line
fi: Rivi

en: Send
fi: Lähetä

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Order
fi: Järjestys

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Pending
fi: Odottaa

en: Change
fi: Muuta

en: Result
fi: Tulos

en: (disabled)
fi: (pois käytöstä)

en: Lists
fi: Listat

en: Changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Quota
fi: Kiintiö

en: cancel
fi: peruuta

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Complete
fi: Valmis

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: 1 second | @count seconds
fi[0]: 1 sekunti
fi[1]: @count sekuntia

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: Addresses
fi: Osoitteet

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: Reports
fi: Raportit

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: and
fi: ja

en: Started
fi: Aloitettu

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: export
fi: lataa

en: Config
fi: Asetukset

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Region settings
fi: Alueen asetukset

en: Lock
fi: Lukitse

en: Template settings
fi: Templaten asetukset

en: Please confirm
fi: Vahvista

en: System Name
fi: Järjestelmänimi

en: Not tracked
fi: Ei seurannassa

en: The node ID.
fi: Solmun ID
