Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: content
hy: պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: Never
hy: Երբեք

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Count
hy: քանակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: 1 second | @count seconds
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
