Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (62 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Count
ku: ژمارە

en: OK
ku: باشە

en: Line
ku: هێڵ

en: Send
ku: بینێره‌

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Region settings
ku: ڕێکخستنەکانی ناوچە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
