Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (88 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: content
lt: turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: settings
lt: nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: Never
lt: Niekada

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Count
lt: Skaičius

en: OK
lt: Gerai

en: Line
lt: Eilutė

en: Send
lt: Siųsti

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Order
lt: Tvarka

en: Template
lt: Šablonas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Pending
lt: Laukiama

en: Change
lt: Keisti

en: Result
lt: Rezultatas

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Templates
lt: Šablonai

en: Quota
lt: Kvota

en: cancel
lt: atšaukti

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Reason
lt: Priežastis

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Addresses
lt: Adresai

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: and
lt: ir

en: Started
lt: Pradėta

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: export
lt: eksportuoti

en: User email
lt: Nario el.paštas

en: The user id.
lt: Nario id.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Lock
lt: Užrakints
