Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: content
lv: saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: Never
lv: Nekad

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Count
lv: Skaits

en: Line
lv: Līnija

en: Send
lv: Sūtīt

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Order
lv: Secība

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Pending
lv: Gaida

en: Change
lv: Mainīt

en: Result
lv: Rezultāts

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Changes have been saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas

en: cancel
lv: atcelt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: 1 second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Addresses
lv: Adreses

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: import
lv: ielādēt

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Reports
lv: Atskaites

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: and
lv: un

en: Started
lv: Sākts

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: export
lv: eksportēt

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi
