Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: content
mg: votoatiny

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Reports
mg: Tatitra
