Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (48 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: content
mr: मजकूर

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Links
mr: दुवे

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: remove
mr: मिटवा

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Line
mr: रेषा

en: Send
mr: पाठवा

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Reports
mr: अहवाल
