Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (46 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Links
ps: تړوني

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: URL
ps: پته (URL)

en: Refresh
ps: تاندول

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Count
ps: شمیر

en: OK
ps: سمه ده

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Order
ps: اوډون

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Change
ps: بدلون

en: Lists
ps: لړونه

en: Reports
ps: راپورونه

en: and
ps: او

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
