Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (106 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: content
ru: содержимое

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Size
ru: Размер

en: Links
ru: Ссылки

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: General settings
ru: Основные настройки

en: settings
ru: настройки

en: Field
ru: Поле

en: (none)
ru: (нет)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: remove
ru: удалить

en: View
ru: Просмотр

en: History
ru: История

en: Snippets
ru: Сниппеты

en: Refresh
ru: Обновить

en: Timestamp
ru: Время

en: Statistics
ru: Статистика

en: Upload
ru: Закачать

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Please enter a valid email address
ru: Пожалуйста, введите правильный адрес электронной почты

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Active
ru: Активно

en: Add content
ru: Добавить материал

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: Never
ru: Никогда

en: Recipients
ru: Получатели

en: Count
ru: Количество

en: Line
ru: Линия

en: Send
ru: Отправить

en: Clicks
ru: Клики

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Order
ru: Порядок

en: Template
ru: Шаблон

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Pending
ru: В ожидании

en: Change
ru: Изменить

en: Result
ru: Результат

en: (disabled)
ru: (выключено)

en: Lists
ru: Списки

en: Changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Quota
ru: Квота

en: cancel
ru: отмена

en: Processing
ru: Обработка

en: Complete
ru: Завершён

en: Reason
ru: Причина

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: 1 second | @count seconds
ru[0]: @count секунда
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count секунд

en: From name
ru: Имя отправителя

en: Addresses
ru: Адреса

en: Cancelled
ru: Отменено

en: 1 user | @count users
ru[0]: @count пользователь
ru[1]: @count пользователя
ru[2]: @count[2] пользователей

en: import
ru: Импорт

en: Sign up
ru: Подписка

en: Reports
ru: Отчёты

en: 1 entry | @count entries
ru[0]: @count запись
ru[1]: @count записи
ru[2]: @count[2] записей

en: and
ru: и

en: Started
ru: Начало

en: Signup settings
ru: Настройки подписки

en: Do not import
ru: Не импортировать

en: Broadcast
ru: Передача

en: Save order
ru: Сохранить порядок

en: export
ru: экспорт

en: User email
ru: Email пользователя

en: Last sent
ru: Последняя отправка

en: No data found.
ru: Данные не найдены.

en: Config
ru: Конфигурация

en: Date and time
ru: Дата и время

en: Reply name
ru: Имя ответа

en: Region settings
ru: Настройки области

en: Lock
ru: Заблокировать

en: Opens
ru: Откроется

en: Please confirm
ru: Пожалуйста, подтвердите

en: Not tracked
ru: Не отслеживается

en: The node ID.
ru: ID материала.

en: Last Sent
ru: Последняя отправка

en: Processing. Please wait…
ru: Обработка. Пожалуйста подождите…
