Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
