Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Refresh
sl: Osveži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Never
sl: Nikoli

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Count
sl: Število

en: Line
sl: Vrstica

en: Send
sl: Pošlji

en: Order
sl: Vrstni red

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Pending
sl: Čaka

en: Processing
sl: V obdelavi

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Reports
sl: Poročila

en: and
sl: in

en: Date and time
sl: Datum in čas
