Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: 1 minute | @count minutes
sr[0]: 1 минут
sr[1]: @count минута

en: Order
sr: Редослед

en: Template
sr: Шаблон

en: Lists
sr: Листе

en: Templates
sr: Шаблони

en: Processing
sr: Обрада

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Reports
sr: Извештаји

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Last Sent
sr: Последњи који је послат.
