Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha5) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: settings
az: parametrlər

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Refresh
az: Yenilə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Never
az: Heç vaxt

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Count
az: Say

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Change
az: Dəyişmək

en: Result
az: Nəticə

en: Processing
az: Emal edilir

en: Reports
az: Hesabatlar

en: and
az: və

en: Date and time
az: Tarix və saat
