Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to el translation catalogue (83 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: content
el: ύλη

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: (none)
el: (κανένα)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: remove
el: αφαίρεση

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Upload
el: Αποστολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: Never
el: Ποτέ

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Count
el: Αρίθμηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Line
el: Γραμμή

en: Send
el: Αποστολή

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Order
el: Σειρά

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Change
el: Αλλαγή

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: (disabled)
el: (απενεργοποιημένο)

en: Lists
el: Λίστες

en: Changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: cancel
el: ακύρωση

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Reason
el: Αιτία

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: Addresses
el: Διευθύνσεις

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Reports
el: Αναφορές

en: and
el: και

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: User email
el: Email χρήστη

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Region settings
el: Ρυθμίσεις περιοχής

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Not tracked
el: Δεν παρακολουθείται

en: The node ID.
el: Μοναδικό αναγνωριστικό του κόμβου.
