Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (56 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: content
eo: enhavo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: Never
eo: Neniam

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Send
eo: Sendu

en: Order
eo: Ordo

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Processing
eo: Traktante

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: Reports
eo: Raportoj

en: and
eo: kaj

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo
