Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (69 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: content
hr: sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Links
hr: Poveznice

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Never
hr: Nikada

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Count
hr: Broj

en: OK
hr: U redu

en: Line
hr: Redak

en: Send
hr: Pošalji

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Order
hr: Redoslijed

en: Template
hr: Predložak

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Change
hr: Promijeni

en: Result
hr: Rezultat

en: Lists
hr: Liste

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Reports
hr: Izvješća

en: and
hr: i

en: Started
hr: Započeto

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Region settings
hr: Postavke regije

en: Template settings
hr: Postavke predloška
