Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Add content
ht: Ajoute kontni
