Wildfire Email Marketing Platform (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (80 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: content
sk: obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Core
sk: Jadro

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: Never
sk: Nikdy

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Count
sk: Počet

en: Line
sk: Riadok

en: Send
sk: Odoslať

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Order
sk: Poradie

en: Template
sk: Šablóna

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Change
sk: Zmeniť

en: Messages
sk: Správy

en: Changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Quota
sk: Kvóta

en: cancel
sk: zrušiť

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Reason
sk: Dôvod

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: 1 second | @count seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: @count sekundy
sk[2]: @count sekúnd

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Addresses
sk: Adresy

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: and
sk: a

en: Started
sk: Začaté

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu

en: The node ID.
sk: ID uzla.
