Willibald (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
