Willibald (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
