Willibald (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
